HSC0603-6N2J-T
MFR.Part #
HSC0603-6N2J-T
JLCPCB Part #
C251794
Description
115mΩ 26@250MHz 5.7GHz 6.2nH 700mA Wire-wound chip inductor ±5% 0603 Inductors (SMD) ROHS