HEC1008-12NJ-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
HEC1008-12NJ-T
JLCPCB Part #
C251904
Package
SMD,2.9x2.5mm
Description
12nH 1A 3.3GHz 50@350MHz 90mΩ ±5% SMD,2.9x2.5mm Inductors (SMD) ROHS