PIS3D12P-1R0M-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
PIS3D12P-1R0M-T
JLCPCB Part #
C251736
Package
SMD
Description
1uH 2A 45mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD Power Inductors ROHS