HEC1008-1R8J-T
MFR.Part #
HEC1008-1R8J-T
JLCPCB Part #
C251924
Package
SMD,2.9x2.5mm
Description
1.8uH 160MHz 2.6Ω 28@50MHz 300mA ±5% SMD,2.9x2.5mm Inductors (SMD) ROHS