CMF4532F-142-2P-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
CMF4532F-142-2P-T
JLCPCB Part #
C252146
Package
1812
Description
-40℃~+125℃ 1.4kΩ@100MHz 1A 2 400mΩ 50V 1812 Common Mode Filters ROHS