LSF1210-100J-T
Extended
Manufacturer
EMTEK
MFR.Part #
LSF1210-100J-T
JLCPCB Part #
C252067
Package
1210
Description
1.7Ω 10uH 590mA ±5% 1210 Power Inductors ROHS