EFPA050ADA221M10C0
MFR.Part #
EFPA050ADA221M10C0
JLCPCB Part #
C49424133
Description
-55℃~+105℃ 10mm 12.7mm 2000hrs@105℃ 220uF 50V ±20% SMD,D10xL12.7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS