EFFT010ADA221M0645
Extended
Manufacturer
FOLLON
MFR.Part #
EFFT010ADA221M0645
JLCPCB Part #
C51966305
Package
SMD,D6.3xL4.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 220uF 4.5mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL4.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS