EFVH016ADA101M0652
MFR.Part #
EFVH016ADA101M0652
JLCPCB Part #
C22387996
Package
SMD,D6.3xL5.2mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 16V 5.2mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS