EFVZ100ADA4R7M0554
MFR.Part #
EFVZ100ADA4R7M0554
JLCPCB Part #
C22387990
Package
SMD,D5xL5.4mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 4.7uF 5.4mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS