ECS-81.92-18-7SX-TR
MFR.Part #
ECS-81.92-18-7SX-TR
JLCPCB Part #
C2450059
Package
MA-406
Description
-10℃~+70℃ 100Ω 18pF 8.192MHz ±30ppm ±50ppm MA-406 Crystals ROHS