ECS-42-12-1
MFR.Part #
ECS-42-12-1
JLCPCB Part #
C6611971
Package
HC-49U
Description
-10℃~+70℃ 100Ω 12pF 4.194304MHz ±30ppm ±50ppm HC-49U Crystals