ECS-40-20-18-TR
MFR.Part #
ECS-40-20-18-TR
JLCPCB Part #
C2449967
Package
SMD-4P,11.8x5.5mm
Description
-40℃~+85℃ 150Ω 20pF 4MHz ±100ppm ±30ppm SMD-4P,11.8x5.5mm Crystals ROHS