ECS-80-S-4X
MFR.Part #
ECS-80-S-4X
JLCPCB Part #
C2636146
Package
HC-49S
Description
-10℃~+70℃ 80Ω 8MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS