ECS-35-18-4XEN
MFR.Part #
ECS-35-18-4XEN
JLCPCB Part #
C2636275
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 18pF 200Ω 3.579545MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS