A-4.000-30-3RD
Extended
Manufacturer
Raltron
MFR.Part #
A-4.000-30-3RD
JLCPCB Part #
C6423544
Package
HC-49US
Description
-20℃~+70℃ 30pF 4MHz 80Ω ±30ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS