ECS-196-20-5PXDN-TR
Extended
Manufacturer
ECS
MFR.Part #
ECS-196-20-5PXDN-TR
JLCPCB Part #
C6190555
Package
HC-49US
Description
-40℃~+85℃ 19.6608MHz 20pF 40Ω ±100ppm ±30ppm HC-49US Crystals ROHS