QT49S-28.800MBBK-T
MFR.Part #
QT49S-28.800MBBK-T
JLCPCB Part #
C7330535
Description
-20℃~+70℃ 20pF 28.8MHz 30Ω ±50ppm ±50ppm HC-49US Crystals ROHS