ECS-196.6-20-4DN
MFR.Part #
ECS-196.6-20-4DN
JLCPCB Part #
C6031957
Package
HC-49US
Description
-40℃~+85℃ 19.6608MHz 20pF 40Ω ±100ppm ±30ppm HC-49US Crystals