UP2B-2R2-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
UP2B-2R2-R
JLCPCB Part #
C2638916
Package
SMD,10.4x14mm
Description
10.7mΩ 2.2uH 6.1A ±20% SMD,10.4x14mm Power Inductors ROHS