HCM0503-100-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
HCM0503-100-R
JLCPCB Part #
C2454602
Package
SMD,5.1x5.2mm
Description
10uH 132mΩ 2.3A ±20% SMD,5.1x5.2mm Power Inductors ROHS