UP0.4UC-331-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
UP0.4UC-331-R
JLCPCB Part #
C6582295
Package
SMD,6.6x4.5mm
Description
160mA 180mA 3.8Ω 330uH ±20% SMD,6.6x4.5mm Power Inductors ROHS