HCM0703-1R0-R
MFR.Part #
HCM0703-1R0-R
JLCPCB Part #
C2453779
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
10mΩ 11A 1uH 22A ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS