EFX2S30K684B162LH
MFR.Part #
EFX2S30K684B162LH
JLCPCB Part #
C20074081
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+110℃ 305V 680nF X2 ±10% Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS