SMBJE54CAH
MFR.Part #
SMBJE54CAH
JLCPCB Part #
C3709674
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 54V 6.9A 600W 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS