SMBJE24CAH
MFR.Part #
SMBJE24CAH
JLCPCB Part #
C3704850
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
1 15.4A 1uA 24V 26.7V 38.9V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS