SMBJE28AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMBJE28AH
JLCPCB Part #
C3701622
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
13.2A 1uA 28V 31.1V 45.4V 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS