SMCJE28AH
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SMCJE28AH
JLCPCB Part #
C3701279
Package
SMC
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28V 31.1V 33.1A 45.4V TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS