SMBJE22CAH
MFR.Part #
SMBJE22CAH
JLCPCB Part #
C3700913
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 16.9A 1uA 22V 24.4V 35.5V 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS