SD6020-6R2-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
SD6020-6R2-R
JLCPCB Part #
C6215945
Package
SMD,6x6mm
Description
1.4A 6.2uH 96mΩ ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS