PTR030V0300-BK1
MFR.Part #
PTR030V0300-BK1
JLCPCB Part #
C3761714
Description
-40℃~+85℃ 10.8s 11.4mm 20mΩ 30V 3A 40A 5mm 80mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS