PTR030V0800-BK1
MFR.Part #
PTR030V0800-BK1
JLCPCB Part #
C2618486
Description
-40℃~+85℃ 100A 16A 18.8s 20mΩ 30V 4W 5mΩ 8A 插件 Resettable Fuses ROHS