PTR030V0500-BK1
MFR.Part #
PTR030V0500-BK1
JLCPCB Part #
C2618462
Description
-40℃~+85℃ 10A 10mΩ 14.5s 30V 30mΩ 3W 40A 5A 插件 Resettable Fuses ROHS