PTR030V0185-BK1
MFR.Part #
PTR030V0185-BK1
JLCPCB Part #
C2618445
Description
-40℃~+85℃ 1.85A 10.2mm 1W 3.7A 30V 30mΩ 40A 90mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS