MCLA1608V2-2R2-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MCLA1608V2-2R2-R
JLCPCB Part #
C2602343
Package
0603
Description
100mΩ 2.2nH 500mA 6GHz 8@100MHz AEC-Q200 0603 Inductors (SMD) ROHS