PTR016V0900-TR
MFR.Part #
PTR016V0900-TR
JLCPCB Part #
C2442583
Description
-40℃~+85℃ 100A 14mΩ 15.3A 16V 3.3W 45s 5mΩ 9A 插件 Resettable Fuses ROHS