BK/C515-350-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
BK/C515-350-R
JLCPCB Part #
C3165146
Package
Plugin
Description
250V 350mA 35A Glass Tube Fuse 插件 Disposable fuses ROHS