PTR030V0500-BK
MFR.Part #
PTR030V0500-BK
JLCPCB Part #
C2618466
Description
-40℃~+85℃ 10A 10mΩ 14.5s 30V 3W 40A 50mΩ 5A 插件 Resettable Fuses ROHS