PTR016V0400-BK1
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
PTR016V0400-BK1
JLCPCB Part #
C3760465
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100A 16V 2.4W 21mΩ 25s 4A 6.8A 60mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS