PTR016V0800-BK1
MFR.Part #
PTR016V0800-BK1
JLCPCB Part #
C3760694
Description
-40℃~+85℃ 100A 13.6A 16V 18mΩ 3W 40s 5mΩ 8A 插件 Resettable Fuses ROHS