PTR016V0500-BK1
MFR.Part #
PTR016V0500-BK1
JLCPCB Part #
C3761474
Description
-40℃~+85℃ 10.4mm 100A 10mΩ 16V 2.6W 25s 34mΩ 5A 5mm 8.5A 插件 Resettable Fuses ROHS