MLVC12V024C550
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MLVC12V024C550
JLCPCB Part #
C3263670
Package
1206
Description
150A 17V 24V 400mJ 550pF@1MHz 1206 Varistors ROHS