MLVC12V024C230
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MLVC12V024C230
JLCPCB Part #
C3260673
Package
1206
Description
100mJ 17V 230pF@1MHz 24V 33V 35A 1206 Varistors ROHS