MLVC08V014C400
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MLVC08V014C400
JLCPCB Part #
C3263793
Package
0805
Description
10V 120A 14V 20V 300mJ 400pF@1MHz 0805 Varistors ROHS