AMLV08V18C650
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
AMLV08V18C650
JLCPCB Part #
C3262519
Package
0805
Description
120A 14V 18V 25.5V 300mJ 650pF@1kHz 0805 Varistors ROHS