MLVC08V012C420
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
MLVC08V012C420
JLCPCB Part #
C3260687
Package
0805
Description
120A 12V 18V 300mJ 420pF@1MHz 8.5V 0805 Varistors ROHS