MCL2V0603-3R3-R
MFR.Part #
MCL2V0603-3R3-R
JLCPCB Part #
C6666677
Description
14@500MHz 3.3nH 300mA 300mΩ 8.1GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS