MCL2V0603-3R5-R
MFR.Part #
MCL2V0603-3R5-R
JLCPCB Part #
C5669836
Description
14@500MHz 3.5nH 300mA 380mΩ 8.1GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS