MCL2V0603-4R3-R
MFR.Part #
MCL2V0603-4R3-R
JLCPCB Part #
C6666681
Description
14@500MHz 300mA 4.3nH 440mΩ 6.8GHz 0201 Inductors (SMD) ROHS