HCM2213V2-470-R
Extended
Manufacturer
EATON
MFR.Part #
HCM2213V2-470-R
JLCPCB Part #
C17350910
Package
SMD,22.5x22mm
Description
10A 15A 17.5mΩ 47uH ±20% SMD,22.5x22mm Power Inductors ROHS